Instrukcja korzystania z BIP

Strona podmiotowa BIP Dziennego Domu Senior-Wigor w Zawadce została stworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.


Umieszczone u góry strony pole wyszukiwarki - służy do szybszego wyszukania żądanej informacji. W pole to należy wpisać słowo lub słowa kluczowe, a następnie kliknąć przycisk wyszukiwania lub nacisnąć klawisz "Enter". Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.


Na stronie BIP Dziennego Domu Senior-Wigor w Zawadce znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu „Adobe Reader”.


Opublikował: Wojciech Jachym
Publikacja dnia: 19.10.2021, 00:17
Dokument oglądany razy: 1 370
Podpisał: Wojciech Jachym
Dokument z dnia: 18.10.2021